161111 морпіхиЯк доповіли в Міноборони з прес-центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, група солдатів з морської піхоти ВМС ЗС України вирушила на міжнародні курси для того, щоб краще підготуватися до військової справи за стандартами, які розробили в Північноатлантичному Альянсі. Дані курси проводитимуться на військових базах в Румунії.

 

 

Під час проходження курсів морпіхи з України повинні під керівництвом закордонних союзників з НАТО ознайомиться з тактикою ведення рейдових дій і вогню. Крім того, кажуть в прес-центрі Міноборони України, вони отримають знання та навички з розробки методики та планування військових навчань і т.д.

 

Новина по темі: БАРС - НОВА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ БІЙЦІВ У ЗС УКРАЇНИ

 

Необхідно підкреслити, що такі заходи допомагають підтримувати і розвивати військову співпрацю з арміями країн-членів і країн-партнерів НАТО. До того ж, вони сприяють підготовці учасників підрозділів Військово-Морських Сил Збройних Сил України за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues