161110 china airshowУ межах міжнародного авіакосмічного салону Airshow China 2016, що днями проходив у місті Чжухай, ДК «Укроборонпром» домовився про поглиблення взаємовигідного співробітництва з Китайською Народною Республікою, – повідомляє прес-служба концерну.

Делегація держконцерну, яку очолює заступник генерального директора з розвитку Артур Херувимов, провела переговори з представниками компанії TOCHMA щодо розроблення нових систем озброєння, що відповідають вимогам сучасних конфліктів. На зустрічі також були присутні посол України в КНР Олег Дьомін та генерал-майор Микола Шевцов, начальник Озброєння Збройних сил України, інформує eizvestia.com/uk/news-ukr.

Фахівці «Укроборонпрому» провели переговори з представниками Головного управління з розроблення озброєння та військової техніки Центральної Ради КНР – з начальником Управління розвитку озброєння Лі Удзюнем. Переговори були сконцентровані навколо поглиблення взаємовигідного співробітництва оборонно-промислових комплексів країн та створення спільних проектів з розроблення нових видів високотехнологічного озброєння.

У межах виставки також відбулася зустріч делегації Концерну з представниками компанії AVIC щодо розширення співпраці між підприємствами.

Новина по темі: “УКРОБОРОНПРОМ” НА AIRSHOW CHINA-2016 ДОМОВИВСЯ ПРО ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА З КИТАЄМ

Нагадаємо, на Міжнародному авіакосмічному салоні Airshow China 2016, Україна представила ракети класу «повітря-повітря», некеровані ракети різних версій, а також літаки Ан-132, Ан-158 та унікальний Ан-178.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues