161007 dunlop tyresНа льотно-дослідній базі ДП «АНТОНОВ» були виконані випробувальні польоти літака Ан-124-100М-150, обладнаного новими шинами розробки британської компанії «Dunlop Aircraft Tyres Limited», якими планується обладнати парк «Русланів» та Ан-225 «Мрія» авіакомпанії «Авіалінії Антонова».

 


Програма випробувань складалася з польотів зі злітною вагою літака 340 т, 360 т та 402 т при різних граничних значеннях центрувань. При цьому виконувалися зльоти та посадки в межах очікуваних умов експлуатації. Всі випробування проходили за участю провідних спеціалістів «Dunlop Aircraft Tyres Limited», в тому числі Директора з розвитку оригінальної продукції пана Martin Pye.


Випробування підтвердили високу якість шин, які були розроблені Dunlop Aircraft Tyres Limited спеціально для надважких літаків «Руслан» та «Мрія» на замовлення ДП «АНТОНОВ».


«Ми маємо гарний досвід співпраці з компанією «Dunlop Aircraft Tyres», яка є єдиним в світі спеціалізованим виробником авіаційних шин, за програмою регіональних реактивних літаків сімейства Ан-148/Ан-158. Наша співпраця по обладнанню «Русланів» новими шинами також розпочалася успішно, про що свідчать результати випробувань літака з новими шинами. До переліку переваг продукції «Dunlop Aircraft Tyres» слід віднести те, що вона сертифікована за європейськими нормами EASA та має прийнятну ціну», — зазначає Президент ДП «АНТОНОВ» О.А. Коцюба.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues