160906 RUS IL76За повідомленням МО РФ, там повернулися до планів модернізувати до стандарту Iл-76MДM парк транспортних літаків Iл-76MД. Перший відновлений літак може бути переданий МО вже цього року.

 

 

 

Перші роботи з модернізації машин цього типу почалися наприкінці 2015 року, але були припинені з огляду на технічні проблеми адаптації нових систем та обладнання на планері існуючого Iл-76MД. Перший літак почали модернізувати у 2014 році, у лютому п.р. він здійснив перший політ. Загалом до 2020р. до стандарту Iл-76MДM планується модернізувати 30 літаків.

 

Iл-76MДM матиме «скляний» кокпіт з багатофункціональними дисплеями та сучасними навігаційними, авіаційними та комунікаційними системами, які запроваджено  на більш нових машинах Iл-76MД-90A (Iл-476). За повідомленням газети «Известия», літак Iл-76MДM також буде оснащено системою активної протидії «Президент-С» для захисту від ракет класу земля-повітря.

 

 

Оригінальні двигуни літака В-30КП міняти не планується, проте, передбачено комплекс заходів щодо відновлення і продовження ресурсу. Відновлені транспортні літаки мають служити додатково від 10 до 15  років.

 

Російська Військово-транспортна авіація зараз має у своєму складі авіапарк зі 118 літаків Iл-76 різних модифікацій. Також повідомлялося про початок у травні робіт з модернізації повітряних заправників на базі Il-78 модифікації Iл-78-2, які мають отримати такі ж нові системи, що Iл-76MДM.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues