160906 ZRK S300Модернізований та відремонтований зенітно-ракетний комплекс С-300ПС передали Повітряним силам Збройних сил України. Подія відбулась на підприємстві Державного концерну “Укроборонпром”.

 

 

Фахівці концерну провели середніх ремонт військової техніки з продовженням ресурсу терміном на 7 років.

 

Генеральний директор “Укроборонпрому” Роман Романов особисто поспілкувався з військовими, що в подальшому будуть використовувати цей комплекс, та заповнився у повній готовності С-300ПС до передачі.

 

“Сьогоді фахівці Концерну знаходяться у постійному контакті з військовими – ми разом покращуємо військову техніку, враховуючи ваш досвід її використання на передовій” – заявив Роман Романов звертаючись до армійців.

 

Нагадаємо, що минулого тижня успішно завершився черговий етап розробки та провадження у виробництво новітніх зразків вітчизняних ракетних систем. Нове озброєння розроблене підприємствами-учасниками Державного концерну «Укроборонпром», відповідно до завдань програми, затвердженої Радою національної безпеки і оборони України.

 

Новина по темі: «ПЕЛІКАН» БАЧИТЬ ЦІЛЬ ЗА 400 КМ

 

«Укроборонпром» розвивається в рамках стратегії «Український щит». Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues