160905 MRIYA2Угода, підписана ДП «АНТОНОВ» з китайською компанією Aerospace Industry Corporation of China (AICC) щодо співробітництва за програмою Ан−225, є своєрідною «дорожньою мапою», яка підтверджує взаємну зацікавленість сторін у взаємодії з метою подальшого розвитку програми Ан−225.

Йдеться про підготовку пропозицій щодо розробки контракту, за якими на ДП «АНТОНОВ» буде виконано добудову та модернізацію другого екземпляру Ан−225 «Мрія». Замовником цього літака виступає AICC. Таким чином, ДП «АНТОНОВ» виконує одну з основних задач авіабудівного підприємства – побудову та постачання літака замовнику.

В подальшому планується розробити контракт на створення спільного серійного виробництва модернізованого літака в Китаї за ліцензією ДП «АНТОНОВ», в якому буде задіяний не тільки ДП «АНТОНОВ», а й інші підприємства авіаційної галузі України. При цьому,  права утримувача Сертифікату типу повітряного судна Ан−225 «Мрія», у тому числі права інтелектуальної власності  відносно Ан−225, якими володіє ДП «АНТОНОВ», не будуть передаватися китайській стороні.

Поєднання високого інтелектуального потенціалу ДП «АНТОНОВ» та його унікального досвіду розробника транспортних літаків з широкими можливостями китайської промисловості забезпечить реалізацію цих домовленостей. Окрім фінансових надходжень, це гарантує Україні розвиток міжнародної співпраці та коопераційних зв’язків з провідними промисловими компаніями світу, які можуть бути залучені до виконання даного проекту.

Новина по темі: УКРАЇНА І КИТАЙ ЗБУДУЮТЬ НАЙБІЛЬШИЙ ЛІТАК У СВІТІ

Нагадаємо, що з 2015 року ДП «АНТОНОВ» входить до ДК «Укроборонпром».

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues