160830 CARACALКувейт має намір закупити протикорабельні ракети для озброєння вертольотів H225M «Caracal». Газета Defense News, з посиланням на міністерство оборони Франції, повідомляє, що Париж готовий поставляти для Кувейту керовані протикорабельні крилаті ракети, якими мають бути озброєні закуплені нещодавно вертольоти Airbus Helicopters H225M «Caracal».

Роботи з інтеграції і сертифікації ракет, якими, найбільш вірогідно, будуть ПКР MBDA Exocet AM39 Block 2 Mod 2, будуть фінансуватися кувейтською стороною.

Повідомляється, що шість вертольотів H225M будуть прийняті на озброєння Національної гвардії Кувейту, а Військово-повітряні сили – 24 (в т.ч. 18, пристосованих до рятувальних операцій в бойових умовах, ще 4-5 машин будуть призначені для знищення надводних кораблів і швидкісних надводних цілей. Підготовкою кувейтських пілотів і обслуговуючого персоналу займатиметься компанія Défense Conseil International.

Ракети Exocet AM39 також будуть прийняті на озброєння бразильських вертольотів H225M (Бразилія отримає 16 машин, пристосованих для несення ракетної зброї).


Вертольоти H225M, які закупив Кувейт, будуть пристосовані для несення проти корабельних ракет, вірогідно, це будуть французькі ПКР MBDA Exocet AM39 (фото: Airbus Helicopters)

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues