160829 5 2Реалізація контракту на поставку танків «Оплот» в інтересах ЗС Таїланду надалі відбуватиметься без затримок.

Про це 29 серпня 2016 р., під час урочистостей з нагоди 5-річчя заснування ДК «Укроборонпром», які відзначались на території Київського бронетанкового заводу, зазначив Генеральний директор концерну Р.Романов.

«Починаючи з 2015 р. ми повністю відновили роботу з виготовлення танків «Оплот» для Таїланду, яка в 2012-2013 рр. була замороженою. На сьогодні, спільно з тайською стороною, ми визначили новий графік і відповідно до нього здійснюємо партійну передачу техніки замовнику. Так, цього року ми вже здійснили передачу однієї партії танків, яка була успішно прийнята представниками ЗС Таїланду. Всі наступні поставки будуть здійснюватись так само ритмічно і відповідно до досягнутих з тайською стороною домовленостей», - зазначив Р.Романов.

 

Також гендиректор «Укроборонпрому» висловив сподівання, що наступного року БМ «Оплот» буде включений в держоборонзамовлення і виготовлятиметься вже в інтересах ЗС України.

 

«Ми сподіваємось, що в 2017 р. танки «Оплот» будуть включені в держоборонзамовлення і завод ім. Малишева буде їх виробляти для української армії. Проте, звичайно, це стане можливим лише за наявності відповідного фінансування», - сказав Р.Романов. 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues