160829 5 1Наступна партія бронеавтомобілів «Дозор-Б» буде передана в ЗСУ, якщо на них буде відповідне замовлення з боку Міністерства оборони України.

Про це 29 серпня 2016 р., під час урочистостей з нагоди 5-річчя заснування ДК «Укроборонпром», які відзначались на території Київського бронетанкового заводу, зазначив Генеральний директор концерну Р.Романов.

 

«На сьогодні проблема в даному питанні полягає в тому, що у Верховній раді досі залишаються заблокованими кошти, які відповідно до бюджету на 2016 р. повинні використовуватись в інтересах роботи підприємств Оборонної промисловості. Без поступлення цих грошей на розрахункові рахунки казначейства, замовлення наступної партії «Дозорів» є неможливим», - заявив Р.Романов.

 

В той же час, ген директор «Укроборонпрому» відмітив, що Львівський бронетанковий завод (основний виробник ББМ «Дозор-Б» на сьогодні – ред.) готовий виробляти щороку більше 100 бронеавтомобілів даного типу.

 

Також в рамках заходу було представлено зразок бронеавтомобіля «Дозор-Б» з бойовим модулем «Вій», виробництва Westan Group Associates LTD, виготовлений на Київському бронетанковому заводі.

 

«На сьогодні ми відточуємо виробництво даних бронеавтомобілів на Київському бронетанковому заводі. Тобто, якщо буде необхідність і потужностей основного виробника - Львівського бронетанкового заводу вистачати не буде, то «Дозор-Б» буде виготовлятись на двох підприємствах», - зазначив Р.Романов. 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues