160829 RAKETYЧерговий етап розробки та провадження у виробництво новітніх зразків вітчизняних ракетних систем завершився успішно. Саме такі результати вогневих випробувань нового озброєння, розробленого підприємствами-учасниками Державного концерну «Укроборонпром», відповідно до завдань програми, затвердженої Радою національної безпеки і оборони України.

 

 

«Всі запуски ракет відбулися надзвичайно успішно», – заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов з полігону, де відбувались випробування.

 

Він додав, що на відміну від російських аналогів, українські ракети – керовані, і саме тому ефективніше і точніше вражають цілі, що було доведено під час випробувань, відбулись на Півдні України, в акваторії Чорного моря.

 

Їх розробкою займаються українські фахівці, а цикл виробництва є замкненим на потужностях Українського ОПК.

 

«Сьогоднішні успішні запуски ракет наші науковці, конструктори та виробники присвятили двадцятип’ятирічному ювілею Незалежності України», – наголосив Секретар РНБО України.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues