160829 ROSSРосійський концерн КРЕТ (Концерн Радіоелектронные Технологии) має розробити новий компактний бортовий радіолокатор з фазованою антеною для палубного вертольоту Ka-52K Катран. Пристрій має бути здатним викривати наземні цілі у міліметровому діапазоні і великих надводний морських цілей у сантиметровому на дальності до 180 км.

 

 

РЛС також має бути пристосована до викривання повітряних цілей, що рухаються на малих висотах, таких, як крилаті ракети, БПЛА, передаючи їхні координати бортовим електронним пристроям і сприятиме вибору відповідного озброєння.

 

Новий пристрій має також забезпечити збільшення рівня безпеки польоту, уможливлюючи обсервацію в умовах поганої видимості, запиленості та вночі, а також викривати перешкоди на маршруті перельоту, такі, як лінії електромереж, радіо-і телевишки.

 

Командування ВМФ РФ замовило 32 вертольоти Ка-52, які планувалися для використання на десантних вертольотоносцях типу «Містраль», які остаточно потрапили до ВМС Єгипту. Останній також замовив 46 машин Ка-52, в т.ч. частину у версії Катран. Йдеться про можливість включення російських Ка-52К до складу авіа групи російського авіаносця «Адмірал Кузнецов».

 

Палубний вертольот Ka-52K Katran має отримати новий бортовий радіолокатор з фазованою антеною. (Фото: AAK Прогресс)

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues