160829 AN178В серпні в рамках програми наземних випробувань транспортного літака Ан−178 були виконані випробування з завантаження/розвантаження легкої колісної самохідної техніки.

 

 

Дослідження проводилися з використанням трьох армійських позашляховиків HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) М1097А2. Підтверджено заявлені можливості літака з заїзду−виїзду, розміщенню та швартування транспортного засобу в його вантажній кабіні.

 

«Проведення сертифікаційних випробувань Ан−178 сьогодні одна з першочергових задач для нашого підприємства. Ми випробовуємо літак з застосуванням вимог європейських норм CS−25. Ми маємо тверде замовлення на постачання 10 таких літаків авіакомпанії з Азербайджану. На «Серійному заводі «АНТОНОВ» розпочато роботу з розгорнення виробництва Ан−178», −− зазначає Президент ДП «АНТОНОВ» Олександр Коцюба.

 

До теперішнього часу Ан−178 виконав близько 100 польотів загальною тривалістю більше 160 годин.

 

Сьогодні літак готується до продовження льотних випробувань. Також планується провести завантаження/розвантаження вантажів на піддонах та в контейнерах.

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues