160826 MIRAGEНа підприємстві Hindustan Aeronautics (HAL) у Бангалорі проведено успішний обліт першого багатоцільового літака Mirage 2000TI, модернізацію якого здійснила місцева промисловість. Машина повністю відповідає стандартам повної боєздатності.

 

 

25 липня ц.р. командир групи пілотів-випробувальників HAL капітан Субраманіам і командир авіакрила Халдікар здійснили обліт літака з тактичним номером KT201, який тривав біля 45 хвилин.

 

Модернізація літака, здійснена HAL, охоплювала інтеграцію озброєння індійського виробництва класу «повітря-земля», а також елементів бортового обладнання та приладів електронної боротьби. Також проведено роботи з удосконалення бортового комп’ютера і програмного забезпечення системи управління польотом.

 

KT201 є одним з літаків, який його французький виробник, фірма Dassault разом з одномісною версією Mirage 2000I (KF107) передав Індії у березні 2015 р, після модернізації на французькому підприємстві. Літаки в було оснащено РЛС Thales RDY, новою авіонікою glass cockpit, пристосованою до використання нашоломного прицільного указника, новою апаратурою РЕБ і зв’язку. Крім цього, літаки були пристосовані до використання керованих ракет класу «повітря-повітря» близького радіусу MBDA Mica.

 

Відповідно до інформації HAL, додаткові роботи гарантують, що літаки Mirage 2000TI матимуть повну боєздатність, що дозволить використовувати машини для виконання широкого кола завдань, які покладаються на літаки цього класу ВПС Індії.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues