160825 USAАмериканський концерн Raytheon отримав контракт на модернізацію автономних артилерійських скорострільних комплексів ППО самооборони CIWS (Close-In Weapon System) на кораблях ВМС США, Туреччини і Австралії.


Вартість контракту складає 287,9 млн доларів і охоплює роботи, що будуть виконуватися в інтересах ВМС США (36,75%), а також, у рамках програми іноземної військової допомоги FMS (Foreign Military Sales), для ВМС Туреччини (44,09%) i Aвстралії (19,16%).


В рамках угоди, яка має бути реалізована до грудня 2022 р., передбачено проведення робіт з модернізації як артилерійських 6-ствольних 20-мм комплексів (Phalanx), так і ракетних з 11 направляючими ракет ППО RAM (SeaRAM). Роботи стосуватимуться як механічних елементів, так і управляючого програмного забезпечення.


Комплекси Phalanx, що встановлені на двох фрегатах типу «Oliver Hazard Perry» американського будівництва також використовуються і ВМС Польщі (ORP «Gen. T.Kościuszko» i ORP «Gen. K.Pułaski»). Проте, як повідомляють польські джерела, їх не включено до складу зазначеної програми модернізації.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues