160825 MOLDOVAУ рамках візиту до України з нагоди 25-ї річниці Незалежності Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідав Міністр оборони Республіки Молдова пан Анатол Шалару.

 

 

Керівництво провідного військового вишу ознайомило поважного гостя із системою підготовки військових фахівців, структурою та основними напрямками діяльності навчального закладу.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету генерал-полковник Генадій Воробйов поінформував керівника оборонного відомства Молдови про освітній процес в університеті, який відбувається із врахуванням досвіду участі України в антитерористичній операції.

 

У цьому контексті пан Анатол Шалару висловив зацікавленість у можливості підготовки військовослужбовців ЗС Молдови на базі Національного університету оборони України. Сторони обговорили перспективу відрядження найближчим часом молдовської делегації до університету з метою обговорення відповідних питань.

 

‒ Досвід, який здобула ваша держава під час бойових дій, дуже корисний та цікавий. Як країна-сусід, ми маємо його ретельно вивчати та переймати. Тому із великим інтересом пристаємо на пропозицію керівництва Національного університету оборони України щодо співпраці в освітній галузі, ‒ повідомив пан Анатол Шалару.

 

Новина по темі: РУМУНІЯ СТАЄ ГОЛОВНИМ ПАРТНЕРОМ НАТО В ЧОРНОМОРСЬКОМУ РЕГІОНІ

 

Під час візиту очільник оборонного відомства Республіки Молдова оглянув навчально-матеріальну базу університету, зокрема, відвідав навчально-науковий центр міжнародної миротворчої діяльності та центр імітаційного моделювання.

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues