160823 ANTONOVНа потужностях ДП «Антонов» (Київ) на даний час будується 10 літаків, всього у компанії 18 твердих замовлень.

 

 

«На Серійному заводі «Антонов» на різних стадіях виробництва знаходяться десять літаків сімейства Ан-148, Ан-158», - йдеться у відповіді прес-служби ДП «Антонов» на запит Delo.UA.

 

«Зокрема, є тверді замовлення на три літаки типу Ан-148 для Міноборони України, 10 літаків Ан-178 для авіакомпанії «SilkWay Airlines» (Азербайджан) і п'ять літаків для Іраку (чотири Ан-148 і один - Ан-178)», - повідомляють на держпідприємстві. Крім того, за контрактом з компанією з Королівства Саудівська Аравія виконується будівництво літака-демонстратора Ан-132D, який планується пред'явити замовнику наприкінці 2016 року.

 

Також укладені попередні угоди на постачання понад 70 літаків сімейства Ан-148, Ан-158, Ан-178 і Ан-132 авіаперевізникам з ОАЕ, Королівства Саудівська Аравія, Китаю.

 

Однак востаннє передача готового літака замовнику відбулася в червні 2015 року. Це був шостий літак Ан-158 у рамках контракту з авіакомпанією «Cubana de Aviacion» (Куба).

 

Новина по темі: ПЕРШІ ДВА ЛІТАКИ АН-178 ДЛЯ АЗЕРБАЙДЖАНУ ЗБУДУЮТЬ В ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ 2018 РОКУ

 

Крім того, в компанії уточнили, що абсолютна більшість літаків «Ан» оснащена двигунами виробництва ПАТ «Мотор Січ» (Запоріжжя). «Однак вимогою деяких іноземних замовників є оснащення літаків західними двигунами. Наприклад, на літаку Ан-132 використовуються двигуни Pratt & Whitney Canada за бажанням замовника», - пояснили в ДП «Антонов».

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues