VoronchenkoКрим може бути повернуто Україні вже в наступному році. Так вважає Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко.

 


«Можливо, в 2017-м. Тоді, коли похитнеться крихку рівновагу Російської Федерації. А воно скоро похитнеться», - сказав Ігор Воронченко в інтерв'ю виданню «Новое время».

 

Командувач ВМС ЗСУ також зазначив, що після повернення Криму обов'язково виникне питання і про тих колишніх українських військовослужбовців та їхніх сімей, що в 2014 році перейшли на бік Росії.

 

«Наскільки мені відомо, велика частина офіцерського командування, яка залишилася там, вже звільнена. Нашкодити нам вони вже нічим не можуть. Вони вже нашкодили - тільки собі і своїм сім'ям, своїм нащадкам. Правда - на нашій стороні. Крим буде нашим. Ми туди повернемося. І як жити діти офіцерів, які тоді прийняли рішення залишитися на анексованої території - лише питання часу. Але це питання постане», - відзначив командувач ВМС ЗСУ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues