160823 MORPEHIПідрозділи Військово-Морських Сил ЗС України провели в Херсонській і Запорізькій областях тактичне навчання з бойовою стрільбою окремої бригади морської піхоти.

 

 

Під час заходів відпрацьовувалися питання, щодо планування застосування бригади під час охорони та оборони важливих об’єктів, боротьба з повітряним десантом противника, оборона морського узбережжя з елементами протидиверсійної оборони, управління підрозділами бригади в ході ведення бойових дій, - повідомляють у Міністерстві оборони України.

 

За оцінкою керівництва навчання, навчальну мету — удосконалення управлінських навичок командирів в реальних умовах обстановки та перевірка рівня злагодженості підрозділів - було досягнуто. Під час маневрів заходи проводилися з високою інтенсивністю виконання завдань, обстановка та райони ведення дій постійно змінювалися, тобто умови були максимально наближені до реальних. В ході навчань активно застосовувався досвід проведення АТО, що проводиться на Сході України.

 

Учасники навчань з метою блокування підрозділів умовного противника, які раптово вторглися на нашу територію, також висаджували повітряні десанти, вели розвідувально-пошукові, рейдові, ударні дії, звільняли заручників, відбивали ворожі атаки, а також спільно з береговими ракетно-артилерійськими підрозділами ВМС обороняли морське узбережжя із комплексним застосуванням зброї здійснили вогневе ураження наступаючого противника та повністю його знищили.

 

Новина по темі: СНАЙПЕРИ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ БОЙОВІ НАВИЧКИ (ФОТО)

 

На одному із етапів навчання дії штабів та командирів підрозділів перевірив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. Керівник виду Збройних сил України безпосередньо під час маневрів привітав морських піхотинців з 25-ю річницею Незалежності України та вручив кращим військовослужбовцям нагороди.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues