160823 CHINAКитайські конструктори створюють нові зразки крилатих ракет із більш високим рівнем штучного інтелекту і автоматизації, повідомляє Reuters з посиланням на китайські ЗМІ.

 

 

Так, конструктор China Aerospace and Industry Corp. Ван Чанцин сказав газеті China Daily, що процес управління новими крилатими ракетами планується автоматизувати, що дозволить «військовим командирам індивідуально застосовувати ракети відповідно до бойових умов», - передає "Військова панорама".

 

«Більше того, наші майбутні крилаті ракети матимуть дуже високий рівень штучного інтелекту і автоматизації», - додав Ван.

 

«Це дозволить командирам управляти ними в режимі реального часу і навіть ставити додаткові завдання (перенацілювати) в польоті», - сказав конструктор.

 

За інформацією агентства, КНР реалізує амбітну програму модернізації озброєнь, в тому числі розробляє стелс-винищувачі і будує авіаносці. Китай також приділяє велике значення розвитку ракетної техніки, включаючи тестування протиракет і протисупутникових ракет.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues