160823 SAUDI ARABIAСаудівська Аравія проводить переговори з Україною стосовно закупки українських тактичних ракетних комплексів «Гром-2» і навіть фінансує проектно-конструкторські розробки.

 


Так, за повідомленням польського інтернет-джерела altair.com.pl, Павлоградський хімічний завод отримав від Саудівської Аравії близько 40 млн.доларів на відповідне доопрацювання для її потреб тактичного ракетного комплексу «Гром-2». Вважається, що до справи також долучатиметься КБ Південне ім. М.Янгеля.


160823 SAUDI ARABIA 1Джерело підкреслює універсальність української розробки, зазначивши, що комплекс «Гром-2» пристосований для стрільби як балістичними, так і крилатими ракетами.

 

Мінімальна дальність стрільби цього комплексу складає 50 км, максимальна – 280 км в експортній версії і 350 км – для вітчизняних збройних сил (за даними інших джерел-500 км). Перші практичні стрільби ракет комплексу «Гром-2» заплановано на друге півріччя 2016 р.


Російські ЗМІ раніше повідомляли про нібито спроби Саудівської Аравії придбати в Росії ракетні комплекси «Іскандер-Е», проте, американська приватна розвідувальна агенція Stratfor це спростовує, стверджуючи, що Ер-Ріяд ніколи не мав такого наміру.


Тактичний ракетний комплекс «Гром-2» може розглядатися в якості потужного засобу неядерного стримування агресора.

 

Нагадаємо, що раніше в Польщі відмітили успіхи України в розробці зброї стримування агресора – оперативно-тактического ракетного (ОТРК) комплексу «Гром-2» та замислилися над вигодами від можливої співпраці з Україною в цій сфері.


Новина по темі: ОТРК "ГРОМ-2" НА ПОДХОДЕ?

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues