160802 LITVAВійськові навчання "Вогняний грім 2016" триватимуть в Литві з 1 по 12 серпня, в маневрах візьмуть участь більше тисячі військовослужбовців з п'яти країн НАТО, а також мінометники з України, повідомляє в понеділок прес-служба Міноборони Литви.

 


"У навчаннях візьмуть участь близько 1,1 тисячі військовослужбовців з п'яти держав НАТО (Литви, Латвії, Німеччини, Португалії та США) і мінометники з України, - повідомляє "Військова панорама". Військові Латвії, Німеччини та України в навчаннях, організованих Литвою вже четвертий рік, беруть участь вперше", - йдеться в повідомленні оборонного відомства.

Маневри будуть проводитися на трьох полігонах країни: полігоні ім. генерала Сільвестраса Жукаускаса в Пабраде (Швенченський район), на полігоні ім. генерала Повіласа Плеханавічюса в Кайряє (Клайпедський район) та на Гайжюнському полігоні (Йонавського району).

"Другого серпня на полігоні ім. Плеханавічюса в Кайряє (Клайпедський район) будуть проведені перші стрільби з самохідних гаубиць PzH 2000, придбаних армією Литви у Німеччини", - додає Міноборони.

Новина по темі: У ЛИТВІ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ НАТО «ЗАЛІЗНИЙ ВОВК 2016»

 

Цього ж дня військові стрільби по підготовлених об'єктах в Балтійському морі здійснять військовослужбовці з Литви та Німеччини, використовуючи самохідні гаубиці PzH 2000, литовські артилеристи спільно з військовими Португалії використовують гаубиці M50 і L118, військові зі США проведуть стрільби з самохідних гаубиць Paladin (M109A6).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues