160801 NGU USAАгентство зменшення загрози Міністерства оборони США передало 5 одиниць автомобілів Ford Ranger Truck Національній гвардії України.

 


Як повідомили в п'ятницю у прес-службі Нацгвардії, пікапи були дообладнано GPS-навігаторами, відеореєстраторами, антенами для рацій тощо. Про це пише "Військова панорама".

«Шикарні машини: швидкі, мобільні. Сучасні дизелі. Їх можна використовувати для переміщення груп з кількох осіб, перевезення невеликого вантажу. Ті, хто їх отримає, – думаю, будуть у захваті», – цитує прес-служба Нацгвардії лейтенанта Андрія Білошніченка.

Новина по темі: НГУ ОТРИМАЛА 20 МЛН ДОЛАРІВ США НА ОХОРОНУ АЕС ТА ОБ'ЄКТІВ ВПК

 

Представник від підприємства «Parsons» Телл Бреннон розповів, що вони передають ці авто і ще вісім мікроавтобусів Ford Transit Національної гвардії для підтримки дій зі скорочення загроз. Так, автомобілі Transit вже переобладнуються під конкретні потреби, у зв'язку зі специфікою виконання завдань з оборони та охорони.

Автомобілі вже виїхали до військових частин, де вони будуть на сторожі безпеки України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues