160801 MYRGORODУ Миргородській бригаді винищувальної тактичної авіації триває процес удосконалення професійної майстерності екіпажів.

 


За словами заступника командира авіабригади полковника Олексія Захарчука, льотну підготовку доповнено додатковими елементами, які розширюють бойові можливості частини. Тому окрім виконання традиційних вправ з відпрацювання льотних завдань постійного бойового чергування у системі ППО країни, в авіабригаді розпочали підготовку екіпажів - розвідників наземної обстановки. Про це повідомляє "Військова панорама".

- Сьогодні ми значно розширили спектр висот, на яких працюють пілоти, «наблизивши» їх до землі, - говорить полковник Захарчук. - Так, до завдань додано вправи із супроводу наземних сил у визначені райони дислокації, які здійснювались екіпажами на малих та надзвичайно малих висотах.

Також збільшено час польотів уночі та у складних метеоумовах. Удосконалення льотної майстерності досвідчених пілотів поєднується з підготовкою молодих льотчиків. Їх переважна більшість уже літає на бойових винищувачах.

Формула минулих років - що більший наліт, то більший досвід - постійно замінюється якісною складовою, тобто складністю виконання польотних завдань. У цьому дуже допомагає клас наземної підготовки льотних екіпажів, який полтавські волонтери обладнали сучасною комп’ютерною технікою.

Новина по темі: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА БРИГАДА ТАКТИЧНОЇ АВІАЦІЇ ОТРИМАЛА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ

 
- Час, використаний на підготовку до польотів на землі, у повітрі позитивно позначається на чіткості виконання завдань та економії часу й пального. Саме у поєднанні традиційних форм бойового навчання і новацій ми бачимо перспективи підготовки особового складу, - підкреслив полковник Олексій Захарчук.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues