160727 OPLOTПредставники Збройних сил Королівства Таїланд здійснили чергову прийомку партії танків «Оплот», вже вдруге цього року, виготовлених підприємством у рамках «тайського контракту».

 


Процес огляду та апробації машин пройшов у два етапи, - повідомляє "Військова панорама".

Перший - у складальному цеху підприємства на робочих стендах, де були схвалені «готові до бою» машини і підтверджені їхні параметри.

Другий - в умовах полігону, де відбулись випробування нових «Оплотів», й інозамовнику були представлені всі можливості й переваги даної бойової одиниці. Було продемонстровано унікальні ходові якості танка, його захист, систему управління вогнем, у тому числі, можливості навігаційного забезпечення і витривалість у екстремальних випадках. Всі тактико-технічні характеристики машини були повністю підтверджені. Поставлені перед екіпажами завдання – виконано на «відмінно».

Контрагент результатом задоволений повністю – приймання пройшло успішно. Замовником відзначено відмінну якість бойової машини – підписаний протокол здачі готової продукції. Партія танків для потреб Збройних сил Таїланду повністю готова до запланованої на найближчий час відправки.

Новина по темі:ТАИЛАНД ОПРОВЕРГ СЛУХИ О ВОЗМОЖНОЙ ЗАКУПКЕ РОСИЙСКИХ ТАНКОВА на підприємстві вже триває процес виготовлення наступної партії БМ «Оплот» – аби виконати умови контракту в найкоротші терміни.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues