160726 UOP KATALOG NATOПро це на прес-конференції в Києві повідомив Генеральний директор концерну Роман Романов. За його словами, продукція підприємств «Укроборонпрому» розміщена в цьому каталозі, і нею можуть скористатися наші західні партнери.

 


Роман Романов також додав, що 60 фахівців концерну вже отримали сертифікати з питань стандартизації продукції щодо норм НАТО, - повідомляє «Військова панорама».


Раніше Романов також заявляв, що «Укроборонпром» має намір перейти на стандарти НАТО до 2020 року. За його словами, для переходу підприємств концерну на виробництво техніки за стандартами НАТО необхідно близько 21 млрд грн.


На початку березня 2015 року «Укроборонпром» отримав доступ до головного каталогу НАТО з логістики, що, за словами керівництва концерну, дозволило підприємствам українського оборонно-промислового комплексу вийти на європейський ринок озброєння. Уже в квітні минулого року в концерні заявили про плани протягом трьох років здійснити перехід українського оборонно-промислового комплексу в виробництві зброї на стандарти НАТО.

 

Читайте також: Сергей Мукосий: «О ВНЕДРЕНИИ СТАНДАРТОВ НАТО В МО УКРАИНЫ»


Довідка УНІАН. Державний концерн «Укроборонпром» створений у 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві.

 

До складу концерну входять більше сотні підприємств ОПК України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues