160725 MYKOLAYIV 0У рамках українсько-американських навчань «Сі Бриз-2016» на військовому аеродромі Кульбакіно, що у Миколаєві, свої вміння демонстрували українські авіатори морської авіаційної бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

 

160725 MYKOLAYIV 4Спочатку два літаки Л-39 виконали кілька вправ з подолання протиповітряної оборони противника. Потім, виконавши вправу «піке» літаки зимітували нанесенню умовному ворогу вогневого удару, - повідомляє видання «Народна Армія».

 

Наступним етапом стало виконання вправ екіпажем військово-транспортного літака Ан-26. Літак зробив кілька кіл над аеродромом на низькій висоті.

 

160725 MYKOLAYIV 3

Практично одночасно з цим, з літака Ан-2 на аеродром висадили десантників парашутно-рятувальної служби, які за допомогою парашуту типу «крило» спустились в призначене місце. Завданням фахівців-рятувальників було евакуювати умовно потерпілих. Для цього в район приземлення рятувальної групи вилетів морський вертоліт Ка-27. За допомогою спеціального обладнання ЛПГ-350 на борт вертольоту було піднято «потерпілого», після чого авіаційна машина евакуювала його в безпечне місце.

 

Наступними вправами стало виконання пілотажу парою вертольотів Мі-14. Першу авіаційну машину вів командир морського авіаційного з’єднання полковник Ігор Бєдзай, другу — заступник командира полковник Ілля Олєйніков. Свої польоти авіатори виконали на гранично малій висоті.

 

Ще однією льотною вправою стало перевезення вантажів, які здійснював вертоліт Ка-27.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues