Antonov An 178Перші два літаки Ан-178 для Азербайджану збудують в першому кварталі 2018 року. Усі десять літаків Ан-178 для Азербайджану "Антонов" будуватиме без російських деталей.

 

Про це 5.ua повідомив президент Держпідприємства "Антонов" Олександр Коцюба.

У червні "Антонов" та азербайджанська компанія підписали контракт на закупівлю 10 вантажних літаків Ан-178. За словами Олександра Коцюби, це найбільший договір українського підприємства, в якому вже проплачений аванс. Ця програма співпраці є довготерміновою, і передбачається, що наступні вісім літаків остаточно складатимуть у Азербайджані, після того як за технологіями "Антонова" там створять виробничі потужності.

 

"Ми беремо участь і у виробництві літаків, по-перше, і, по-друге, ми беремо участь у будівництві виробничих потужностей у Азербайджані", – пояснив президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба. Своєю чергою віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко заявив: "Нам дуже важливо, щоби ми робили кооперацію по цьому напрямку. Тому що десять літаків - це, з одного боку, небагато, а з іншого - дає можливість розвивати підприємство. Тому інші контракти, які ми би хотіли залучити з інших країн, повинні підсилити цей напрямок".

 

Зауважимо, літак Ан-178 перевозить вантажі до 18 тонн, розганяється до 850 км за годину та піднімається на висоту 12 км. ДП "Антонов" збудує Азербайджанові Ан-178 за формулою 2+8

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues