160701 мотор січ 0За словами начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженко, «Мотор Січ» здатна створити український вертоліт та задовольнити потреби Збройних Сил у цій техніці.

 

 

«Запорізьке АО „Мотор Січ“ за власним потенціалом здатне у повному обсязі вирішувати питання щодо модернізації та ремонту існуючої вертолітної техніки для потреб Збройних Сил, а також створити суто український вертоліт, який відкриє перед країною нові можливості».

 

Про це, як повідомляє прес-служба Міноборони, він заявив 30 червня, під час робочої поїздки до Запоріжжя.

 

160701 мотор січ 1

 

Головнокомандувач зазначив, що зараз Збройні Сили приділяють першочергову увагу модернізації існуючого парку вертольотів, покращенню їх характеристик за рахунок, в першу чергу, двигунів, які є спеціалізацією підприємства «Мотор Січ».

 

Матеріал по темі: ВЕРТОЛІТНА СІЧ: В УКРАЇНІ СТВОРЮЄТЬСЯ ЗАМКНЕНИЙ ЦИКЛ ВИРОБНИЦТВА ВЕРТОЛЬОТІВ

 

«Ми бачили можливості «Мотор Січ» - там потужна промислова база, і колектив спроможний вирішити всі питання, в тому числі, і по створенню українського вертольоту. Є певні напрацювання у цьому напрямку і відповідні технічні рішення. Підприємство цілком спроможне для того, щоб забезпечити потреби у вертолітній техніці Українських Збройних Сил», - зауважив генерал армії України Віктор Муженко.

 

160701 мотор січ 2

 

Головнокомандувач підкреслив, що зараз у контактах з промисловістю Збройні Сили приділяють першочергову увагу модернізації існуючого парку вертольотів, покращенню їх характеристик за рахунок, в першу чергу, двигунів, які є спеціалізацією підприємства «Мотор Січ».

 

При цьому він зауважив, що українська промисловість ретельно враховує побажання та пропозиції щодо вдосконалення вертолітної техніки, які надходять з військ, від льотчиків, виходячи з досвіду, який вони отримали під час бойових дій.

 

160701 мотор січ 3

 

«Безпека екіпажу – це одне з основних питань. Ми маємо втрати, на жаль, і вертольотів, і екіпажів, і дійсно, чисто психологічна готовність людей до дії залежить від того, наскільки вони будуть себе почувати захищеними. Це залежить від стану техніки та засобів захисту, який може бути на цій техніці», - зазначив генерал армії України Віктор Муженко.

 

Він повідомив, що між підприємством «Мотор Січ» та Збройними Силами України нині існує налагоджена співпраця.

 

160701 мотор січ 4

 

В свою чергу, Президент та Генеральний конструктор АО «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв підтвердив технологічну готовність підприємства повною мірою задовольнити потреби Збройних Сил у вертолітній техніці.

 

«Ми робимо такий своєрідний звіт для Генерального штабу і демонструємо, що спроможні зробити сьогодні та на перспективу. Ми хочемо створити таку передумову для Міністерства оборони та для Збройних Сил України, щоб наші вертольоти літали швидше, вище та далі. Для цього треба мати хороші двигуни, чим ми й займаємося», - наголосив керівник підприємства.

 

160701 мотор січ 5

 

Він нагадав, що модернізований підприємством вертоліт Мі-2 піднявся на 7 кілометрів, Мі-8 МСБ піднявся на 9 155 метрів.

 

«Це світовий рекорд, який занесений в Книгу рекордів Гіннеса. Ці рекорди похитнули монополію тих, хто займається вертольотами у світі», - сказав В’ячеслав Богуслаєв.

 

160701 мотор січ 6

 

Він продемонстрував представникам Генерального штабу ЗС України виробничі потужності підприємства та існуючі технологічні розробки у сфері виробництва власної вертолітної техніки та її застосування, у тому числі, в інтересах Збройних Сил України.

 

Матеріал по темі: «НЕБЕСНІ ЯНГОЛИ» ПОСПІШАЮТЬ НА ДОПОМОГУ

160701 мотор січ 7

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues