20160614 125954На сьогодні ДК «Укроборонпром» процес інтеграції до стандартів НАТО проводить в ініціативному порядку. Однак для того щоб цю роботу зробити більш активно, потрібні відповідні ресурси і  поставлена з боку Збройних Сил та Міноборони України задача. Про це в коментарі  Defense Express під час прес-конференції на «Eurosatory 2016» заявив голова Концерну Роман Романов.

 

Крім того він зазначив, що на сьогодні Концерн активно співпрацює з НАТО за багатьма напрямками, в тому числі що стосується питання сертифікації продукції, отримання доступу підприємствами вітчизняної оборонної промисловості до наявних в рамках Альянсу баз даних різноманітної продукції, що виробляється в Європі. Так, Роман Романов зазначив: «На сьогодні ми достатньо тісно співпрацюємо з Офісом НАТО.

20160614 130002

Наші спеціалісти включені та приймають безпосередню участь в роботі низки робочих підгруп. Нещодавно відбувалась робоча зустріч з представниками НАТО та представниками української промисловості у Львові. Був досягнутий певний прогрес у відносинах. Крім того, більше 50 наших співробітників мають сертифікати НАТО  по роботи зі стандартами НАТО, 23 підприємства «Укроборонпрому» мають доступ до роботи з системами Альянсу, що стосуються питань  оборонної промисловості.

 

Також, зовсім нещодавно в офісі Концерну з’явився кабінет представника НАТО. Тобто ми на сьогодні працюємо з НАТО дуже тісно. Що стосується сертифікації, то слід розуміти, що окрім нашої роботи, має бути ініціатива з боку силовиків. Якщо буде задача, а  під нею будуть ресурсу, ми готові до цього. Нами вже зроблена велика робота, і, фактично, ми стоїмо на порозі і готові підтримати задачу сертифікації, якщо вона буде стояти перед нами».

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues